Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
09 marca 2020
II I III MIEJSCE NA I PUCHARZE POLSKI WOJSKA POLSKIEGO I SŁUŻB MUNDUROWYCH W KICKBOXINGU.
W dniach 06-08 marca w Krynicy Zdrój odbył się I Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu, gdzie brało udział ponad 200 kick-bokserów z jednostek wojskowych oraz innych służb mundurowych.

W Pucharze Polski w Krynicy Zdroju rywalizowano w formułach kick light, pointfighting i K1 Rules. Zdecydowaną większość uczestników stanowili seniorzy, ale nie zabrakło również weteranów.

Do sportowej rywalizacji stanęły reprezentacje różnych formacji mundurowych począwszy od Straży Pożarnej poprzez zawodników z Żandarmerii Wojskowej, Policji, Nadleśnictwa, Straży Granicznej, Służby Więziennej i Celnej oraz jednostek zagranicznych ze Słowacji i Bośni i Hercegowiny. Warszawski OeS reprezentował szer. Paweł Mikołajewski, który zdobył 2 medale:

Srebro w formule pointfighting -94kg

Brąz w formule K1 Rules -91kg

Nasz reprezentant okazał się najlepszym wśród żołnierzy w swoich kategoriach ustępując miejsca Reprezentantom Polskiej Policji.

Puchar Polski Wojska Polskiego oraz Służb Mundurowych w kickboxingu miał na celu promocję sztuk walk jako główny czynnik zwalczania stresu żołnierzy powracających z misji poza granicami Państwa.

Dołączona galeria zdjęć: II I III MIEJSCE NA I PUCHARZE POLSKI WOJSKA POLSKIEGO I SŁUŻB MUNDUROWYCH W KICKBOXINGU.
generuj pdf
go-up
Kontakt

Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857416
fax. 261857485
oszwwarszawa@ron.mil.pl

    
  • BIP