Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
24 października 2018
MISTRZOSTWA ŻW W PŁYWANIU
W dniach 23-24 października 2018 r. na terenie obiektów sportowych Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Warszawie rozegrano Mistrzostwa Żandarmerii Wojskowej w pływaniu.


Uroczystego rozpoczęcia mistrzostw dokonał komendant Oddziału Specjalnego ŻW w Warszawie płk Sławomir TĘCZA.
Podczas mistrzostw rozegrano 10 finałów indywidualnych kobiet i mężczyzn oraz 2 sztafety. Również w tym roku zawodnicy z Oddziału Specjalnego ŻW w Warszawie nie mieli sobie równych.
W 10 finałach indywidualnych zdobyli 7 złotych medali oraz 1 srebrny jak również 2 złote w sztafecie.
W klasyfikacji generalnej zawodnicy naszego OES-u zajęli I miejsce zdobywając 100 pkt., II miejsce zajęli zawodnicy z Oddziału Specjalnego ŻW w Mińsku Mazowieckim zdobywając 73 pkt., a III miejsce zawodnicy z Oddziału ŻW w Szczecinie zdobywając 53 pkt.
W drugim dniu zawodów, po zaciętej rywalizacji i podliczeniu punktów nastąpiła dekoracja zwycięskich zawodników i drużyn. Trofea najlepszym pływakom wręczył komendant Oddziału Specjalnego ŻW w Warszawie wraz z zastępcą, szefem szkolenia oraz przedstawicielem Komendy Głównej ŻW ppłk Andrzejem Cebulakiem, składając jednocześnie gratulacje za osiągnięcie wspaniałych wyników, dziękując za profesjonalne przygotowanie i udział w zawodach w duchu „fair play”.

Dołączona galeria zdjęć: MISTRZOSTWA ŻW W PŁYWANIU
generuj pdf
Kontakt

Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857416
fax. 261857485
oszwwarszawa@ron.mil.pl

    
  • BIP