Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
26 sierpnia 2019
UROCZYSTY APEL Z UDZIAŁEM KOMENDANTA GŁÓWNEGO ŻW
26 sierpnia w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej w Warszawie odbył się uroczysty apel z udziałem Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej gen.bryg. Tomasza POŁUCHA.


Podczas apelu Komendant Oddziału płk. Sławomir Tęcza w obecności Komendanta Głównego gen. bryg. Tomasza POŁUCHA wręczył akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe awansowanym żołnierzom.
W dalszej części uroczystości  pożegnano odchodzącego do rezerwy st.chor.szt. Wiesława Bednarczyka. Odchodzący podoficer w dowód uznania za pełną zaangażowania służbę w Warszawskim Oesie  otrzymał z rąk Komendanta Oddziału pamiątkową nagrodę rzeczową oraz statuetką spec-żandarma. Komendant Główny wręczył zasłużonemu żołnierzowi pamiątkowy ryngraf.
Zwracając się do kolegów i koleżanek st.chor.szt. Wiesław Bednarczyk podziękował wszystkim za długoletnią współpracę w Oddziale, życząc wszystkim satysfakcji i zadowolenia w dalszym pełnieniu służby.
Na zakończenie uroczystości głos zabrał Komendant Główny, który pogratulował awansowanym żołnierzom  oraz podziękował przechodzącemu do rezerwy żołnierzowi za wieloletni wkład na rzecz rozwoju Jednostki.

Dołączona galeria zdjęć: UROCZYSTY APEL Z UDZIAŁEM KOMENDANTA GŁÓWNEGO ŻW
generuj pdf
Kontakt

Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857416
fax. 261857485
oszwwarszawa@ron.mil.pl

    
  • BIP