Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
27 lipca 2020
POŻEGNANIE OFICERA I PRACOWNIKA WOJSKA
W dniu 27 lipca 2020 r. pożegnaliśmy kpt. Zbigniewa GOSZTYŁĘ oraz Panią Grażynę POZAROWSZCZYK

Na uroczystej zbiórce pożegnaliśmy kpt. Zbigniewa GOSZTYŁĘ, który po 32 latach służby odszedł na emeryturę oraz Panią Grażynę POZAROWSZCZYK, która przepracowała 16 lat  w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej w Warszawie.

Odchodzących w gronie kierowniczej kadry, koleżanek i kolegów pożegnał Komendant Oddziału płk Sławomir TĘCZA dziękując kpt. Zbigniewowi GOSZTYLE i Pani Grażynie POZAROWSZCZYK za lata służby i pracy w Warszawskim OES-ie, podkreślając, że obydwoje są związani z naszym Oddziałem od początku jego powstania tj. od 2004 r.  i jak duży wkład wniosły w powstanie i późniejsze jego funkcjonowanie.

Komendant Oddziału życzył odchodzącym wielu lat w zdrowiu, wyjątkowych chwil w gronie najbliższych i długich lat życia na zasłużonych emeryturach, wręczył im również pamiątkowe statuetki Specżandarma. 

Zabierając głos kpt. Zbigniew GOSZTYŁA szczególne podziękowania skierował do swoich bezpośrednich przełożonych oraz do swoich kolegów i koleżanek, dziękując im za wszystkie wspólne spędzone lata w naszym Oddziale.

Na koniec uroczystej zbiórki, odchodzący od wszystkich zebranych w podziękowaniu otrzymali gromkie brawa.

Najserdeczniejsze podziękowania za wiele lat owocnej współpracy składają koleżanki i koledzy z pracy.

generuj pdf
go-up
Kontakt

Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857416
fax. 261857485
oszwwarszawa@ron.mil.pl

    
  • BIP