Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
10 czerwca 2020
UROCZYSTA ZBIÓRKA Z OKAZJI ŚWIĘTA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
W dniu 10 czerwca w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej Warszawie zorganizowano uroczystą zbiórkę z okazji Święta Żandarmerii Wojskowej.

Z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa w związku z panującą pandemią, w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej w Warszawie zorganizowano uroczystą zbiórkę z okazji Święta Żandarmerii Wojskowej, Jubileuszu 30 lecia formacji oraz Święta Warszawskiego OES-u które obchodziliśmy 18 maja.

W zbiórce uczestniczyli żołnierze kadry kierowniczej oraz żołnierze i pracownicy Warszawskiego OESu wyróżnieni przez przełożonych.

Podczas zbiórki po odczytaniu Decyzji Ministra Obrony Narodowej, Rozkazów Komendanta Głównego ŻW oraz Komendanta Oddziału Specjalnego ŻW w Warszawie zostały wręczone Medale Resortowe, Odznaki Honorowe Żandarmerii Wojskowej, Tytuły „Zasłużony Żołnierz RP” z odznaką III stopnia, Listy Gratulacyjne oraz Odznaki Pamiątkowe Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Warszawie.

Po wyróżnieniu Komendant Oddziału płk Sławomir TĘCZA pogratulował wyróżnionym, podziękował wszystkim za zaangażowanie oraz wyraził nadzieję na spotkanie z całym stanem osobowym Oddziału na kolejnych uroczystościach wojskowych.

generuj pdf
go-up
Kontakt

Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie
Jana Ostroroga 35
01-163 Warszawa
tel. 261857416
fax. 261857485
oszwwarszawa@ron.mil.pl

    
  • BIP